MEGHÍVÓ PROJEKTÁTADÓ RENDEZVÉNYRE

Kedves Testvérem!

A Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség elnöksége nevében tisztelettel és szeretettel meghívom Önt és kedves Szeretteit a „Minőségi nevelés, oktatás és testedzés infrastrukturális feltételeinek megteremtése a Kálvin János Református Iskolában” című, EFOP-4.1.1-15-2016-00002 azonosítószámú pályázat projektátadó záró rendezvényére.Köszönöm, hogy jelenlétével megtisztelt bennünket, és méltó módon mondhatunk köszönetet az Európai Unió és Magyarország Kormánya támogatásáért, amellyel hosszú távra megalapozták és elősegítették a színvonalas református oktatás ügyét Mátészalkán és a térségben.

Tiszteletteljes köszöntéssel és nagyrabecsüléssel:

Becsei Miklós, a projektgazda Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség elnök-lelkipásztora

Kálvin János Református Általános Iskola
0 válaszok

Hagyjon egy választ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük