HÚSVÉTI CSENDES NAP
„Egy szív érettem dobogott.
Egy szívnek nagy fájdalma volt.
Egy szív engem hőn szeretett,
Egy szív érettem megrepedt!”
A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap az elcsendesedés, a húsvétra való lelki készülődés ideje volt iskolánkban.
10 órától a 3. és 4. osztályosok a díszteremben, déltől a felső tagozatos tanulók a Kossuth téri református templomban gyűltek össze, ahol Vadász Sándor Zoltán vallástanár vezetésével zengett az ének. Segítségére Koltai Annamária és Máté Csenge tanulók voltak.
Kicsoda NEKED Jézus? Ezt a kérdést Nagytiszteletű Fazakas Ferenc Sándor, a Nyírbátori Református Egyházközség lelkipásztora helyezte kicsiknek és nagyoknak a szívére, aki a csendes napunkon a gyerekeket lelkiekben vezette el a Megváltó Jézus Krisztushoz.
Hálás szívvel köszönjük a szolgálattevők közöttünk végzett munkáját.
Isten áldása kísérje további életüket, tevékenységüket!????
Áldott húsvéti készülődést kívánunk iskolai közösségünk valamennyi tagjának!
Fotó: Ary István 8.a osztályos tanuló és Bartha Krisztián rendszergazda