Megkezdődött a karácsonyi ünnepi készülődés a Kálvin János Református Általános Iskolában.

Minden évben arra törekszünk, hogy meghitt, lelkileg is feltöltődést nyújtó adventi időszakot teremtsünk diákjainknak. Programjaink, rendezvényeink az iskola közösségének elcsendesedését, lelki készülődését segítik.

Az iskola belső udvarán elhelyezett adventi koszorú első gyertyájának meggyújtásával veszi kezdetét az ünnepi készülődés. A fenntartó egyházközség vezető lelkészének, Nt. Becsei Miklós Miklós lelkipásztor igei üzenete után, ebben az évben a 3.a osztályos tanulók Adventi hírnök című verses, énekes előadása segített minket az ünnepre hangolni.

Szolgálatukra való felkészülésüket Kondorné Menyhárt Éva Edina osztályfőnök és Földvári Zsuzsánna tanító-hitoktató segítette.

Köszönjük a gyerekek felkészülését és a tanítók áldozatos munkáját!

„Íme, az ajtó előtt állok, és zörgetek: ha valaki meghallja a hangomat,
és kinyitja az ajtót, bemegyek ahhoz, és vele vacsorálok,
ő pedig énvelem.” (Jelenések 3,20)
Istentől megáldott adventi készülődést kívánunk!

Fotó: Bartha Krisztián