Farsangoltunk


Idén is fergeteges hangulatú farsangot rendeztünk iskolánkban, ahol a telet már február elején elbúcsúztattuk. Hangos zeneszóval, énekléssel, tánccal, vidám játékokkal. Mindenki azzá változhatott, aki csak szeretett volna lenni. Így szinte kifogyhatatlan ötlettár tárulhatott a nézőközönség elé, amikor az alsó tagozatos tanulóink – mint egy karneválon- felvonultak, hogy mindenki megmutathassa jelmezét. Ezután közös tánctanulás volt, amit Baloghné Szabó Alíz táncpedagógus vezetett- ezúton is köszönet érte- fantasztikus hangulatban. Az ügyes kezek is szorgoskodhattak, hiszen osztályonként közös feladat volt egy életnagyságú fiú és egy lány jelmez elkészítése, megrajzolása.Kivétel nélkül,- kicsi és nagy – egyaránt nagyon jól érezte magát ezen a különleges napon.

(HIÁNYZÓ KÉPEK)