PEDAGÓGUSAINK


Becsei Miklós

a fenntartó Kossuth téri Református Egyházközség elnök-lelkipásztora

Farkas János

földrajz – testnevelés szakos tanár

igazgató

Kertes Lászlóné

tanító

igazgatóhelyettes

Kereszti Szilárd

informatika szakos tanár

igazgatóhelyettes

Sebestyénné Szabad Melinda

matematika-kémia szakos tanár

igazgatóhelyettes

Balkánszkyné Oláh Erika

tanító

Balogh Ferencné

matematika – ének-zene szakos tanár

Bartháné Pető Mónika

tanító

a 4. a osztályfőnöke

Czomba Zoltánné

tanító

a 4. b osztályfőnöke

Dobos László Károlyné

tanító

Fórizs Istvánné

angol szakos tanár

az 5. b osztályfőnöke

Földvári Zsuzsánna

tanító

az 1. a osztályfőnöke

Görögné Mónus Anikó

tanító

Győrfiné Herman Katalin

biológia – technika szakos tanár

Hompoth-Zolnai Ildikó

tanító

Juhos Péter

testnevelés – biológia szakos tanár

Kisgyörgyné Bakos Noémi

matematika – ének-zene szakos tanár

Kissné Tóth Natália

tanító

a 3. c osztályfőnöke

Kománné Oláh Brigitta

tanító

Kondor Anita

tanító

az 1. b osztályfőnöke

Kondorné Menyhárt Éva Edina

tanító

Kósa-Varga Ágnes

testnevelés – biológia szakos tanár

az 5. a osztályfőnöke

Kovács Attila

tanító

a 3. b osztályfőnöke

Kovács-Tóth Szilvia

tanító

az 1. c osztályfőnöke

Lőrinczné Baráth Bernadett

tanító

a 3. a osztályfőnöke

Matyi Tamásné

földrajz szakos tanár, fejlesztőpedagógus

a 8. a osztályfőnöke

Mónus Béla Csabáné

tanító

Murgulyné Kovács Edit

magyar – történelem szakos tanár

a 8. b osztályfőnöke

Nagyné Konyeczki Ilona

tanító

Nyiri Klára

angol szakos tanár

Pappné Szabó Angéla

tanító

a 2. a osztályfőnöke

Patakiné Nagy Marianna

tanító

a 4. c osztályfőnöke

Pócsiné Mózes Noémi

tanító

Pótorné Jäger Krisztina Éva

magyar – ének-zene szakos tanár

a 6.b osztályfőnöke

Rádiné Farkas Judit

tanító

Sultészné Gyüre Enikő

matematika – informatika szakos tanár

a 7.b osztályfőnöke

Szép Tamás

történelem szakos tanár

a 6.a osztályfőnöke

Vadász Sándor Zoltán

hit- és erkölcstan szakos tanár

a 7. A osztályfőnöke

Vékonyné Virágh Tünde

tanító

a 2. B osztályfőnöke


ÓRAADÓINK


Bak Annamária

óraadó

gyógypedagógus

Fábián József Jánosné

óraadó

rajz szakos tanár

Kónya Ildikó Hajnalka

óraadó

logopédus

Nyiregyháziné Misley Katalin

óraadó

fizika szakos tanár

Vígh Tamás

iskolalelkész

Szabóné Cseppentő Ildikó

görögkatolikus hitoktató


NEVELÉST ÉS OKTATÁST KÖZVETLENÜL SEGÍTŐ DOLGOZÓINK


Dolmánné Gere Katalin

iskolatitkár

Nagy Béla

rendszergazda

Kissné Sallai Katalin

pedagógiai asszisztens


GAZDASÁGI DOLGOZÓINK


Geréné Czubor Mária

élelmezésvezető

Kissné Tamás Margit

gazdasági vezető

Pócsi Zita

gazdasági ügyintéző

Sinkó János Ferencné

pénztáros


Iskolánk a Facebookon